Перейти до основного вмісту

птахи антарктиди


                  

Тварини Австралії

Тварини Антарктиди: літаючі птахи

Тваринний світ Антарктиди - прекрасний. Тут є незвичайні птахи, які привертають увагу своїм способом життя і зовнішнім виглядом. Напевно, мало хто знає, що крім імператорських є і інші види пінгвінів та загалом інших птахів. 

Антарктична крячка

Антарктична крячка

Антарктична крячка є типовим представником сімейства крячкові. Це невеликий птах 31-38 см завдовжки, вагою 95-120 г, і з розмахом крил 66-77 см. Її дзьоб, як правило, темно-червоний або чорнуватий. Оперення в основному світло-сіре або біле, на голові присутня чорна "шапочка". Кінчики крил цієї крячки сірувато-чорного кольору.
Вони харчуються рибою і крілем, особливо коли знаходяться в Антарктиді. Крячки помічають свою здобич з повітря, а потім, пірнають за нею у воду.

Антарктичний синьоокий баклан

Антарктичний синьоокий баклан

Антарктичний синьоокий баклан є єдиним представником сімейства Бакланові, який зустрічається в Антарктиді. Вони живуть уздовж Південно-Антільського хребта і Антарктичного півострова, заглиблюючись на південь. Ці баклани характеризуються яскравим кольором очей і оранжево-жовтим наростом біля основи дзьоба, який стає особливо великим і яскравим протягом сезону розмноження. Вага тіла становить 1,8-3,5 кг, при цьому самці трохи важче самок. Довжина тіла варіюється в межах від 68 до 76 см, а розмах крил - близько 1,1 м.
Вони харчуються в основному рибою, часто утворюючи «пастку», з десятків або сотень птахів, які неодноразово пірнають у воду і допомагають один одному ловити рибу. Ці баклани здатні пірнати на глибину до 116 м. Під час плавання, вони щільно притискають крила до тіла і використовують свої перетинчасті лапи.

Біла сивка

Біла сивка

Біла сивка - одна з двох видів роду Chionidae. Вона вважає за краще наземний спосіб життя. При пересуванні, киває головою, як голуб. Вага тіла варіюється в межах від 460 до 780 г, довжина тіла складає 34-41 см, а розмах крил - 75-80 см.
Біла сивка не має перетинчастих лап, тому знаходить свою їжу на землі. Вона всеїдна і їй характерний клептопаразітізм (краде криля і рибу у пінгвінів, а іноді їсть яйця та пташенят). Також харчується падаллю і екскрементами тварин, і де це можливо, відходами життєдіяльності людини.

Капський голубок

Капський голубок

Капський голубок належить до сімейства буревісникові. Його вага становить до 430 г, довжина тіла - 39 см, а розмах крил досягає 86 см. Забарвлення пір'я цього птаха чорно-білий.
Капській голубок харчується крилем, рибою, кальмарами, падлом і відходами з судів, якщо такі є. Зазвичай вони ловлять здобич на поверхні води, але іноді неглибоко пірнають.

Сніговий буревісник

Сніговий буревісник

Снігові буревісники - білі птахи з чорними дзьобами і очима. Вони розміром з голуба, і, можливо, є найкрасивішими з усіх антарктичних птахів. Довжина тіла становить 30-40 см, розмах крил - 75-95 см, а вага - 240-460 г.
Вони харчуються в основному крілем і завжди повинні бути поруч з морем, щоб мати доступ до харчування. Вони зустрічаються уздовж узбережжя Антарктиди, і, як відомо, гніздяться далеко в глибині континенту (до 325 км від берега), в горах, які виступають над оточуючими льодами.

Мандрівний Альбатрос

Мандрівний альбатрос

Мандрівний альбатрос - птах з найдовшим розмахом крил (від 3,1 до 3,5 м). Цей птах може здійснювати тривалі польоти протягом 10-20 днів, на відстань до 10000 км, використовуючи ледь більше енергії, ніж коли сидить на гнізді.
Середня вага становить від 5,9 до 12,7 кг, самці, приблизно на 20% важче, ніж самки. Довжина тіла варіюється від 107 до 135 см.
Основу раціону складає риба, кальмари та ракоподібні. Птах полює в нічний час на поверхні води або неглибоко занурюючись. Мандрівні альбатроси слідують за човнами і судами будь-якого типу, де скидається їжа. Особливо це стосується рибальських суден, які викидають за борт відходи риби.

Південнополярний поморник

Південнополярний поморник

Південнополярний поморник - птах досить великого розміру. Середня вага самців 900-1600 г, і вони, як правило, трохи менше і легше, ніж самки. Середня довжина: 50-55 см, а розмах крил 130-140 см. Вони гніздяться в континентальній Антарктиді і розмножуються далеко на півдні. Ці птахи були зареєстровані на Південному полюсі.
Вони харчуються в основному рибою і крілем, хоча яйця пінгвінів, пташенята і падаль можуть бути також включені в раціон, в залежності від місця існування. Поморник південнополярний були помічені за крадіжкою риби у інших видів птахів.

Буревісник гігантський

Буревісник гігантський

Буревісник гігантський - хижий птах із сімейства буревісникові. Їх вага складає 5 кг, а довжина тіла - 87 см. Розмах крил варіюється в межах від 180 до 205 см.
Раціон харчування складається з мертвих туш тюленів і пінгвінів, падали, кальмарів, криля, ракоподібних, і відходів з суден або рибальських човнів.
Найчастіше ці птахи зустрічаються на антарктичних і субантарктических островах. Вони гніздяться на відкритому грунті, на Фолклендських островах.

Імператорський пінгвін

Пінгвіни - нелітаючі мешканці Антарктиди 

Імператорський пінгвін 

Імператорські пінгвіни є найбільшими пінгвінами в світі, із середньою вагою близько 30 кг, (але можуть досягати і 40 кг), і зростанням 1,15 м. У самців і самок схожий забарвлення і розміри тіла. Спина і голова чорні, живіт білий, груди блідо-жовта, в області вух є плями яскраво-жовтого кольору. Як і всі пінгвіни, вони безкрилі, з обтічним тілом, і крилами сплющеними в ласти для морського середовища проживання.
Його раціон складається в основному з риби, але також може включати ракоподібних і головоногих молюсків. Під час полювання, ці птахи можуть залишатися під водою до 18 хвилин і занурюватися на глибину 535 м. Він має для цього деякі адаптації, включаючи незвично структурований гемоглобін, тверді кістки і можливість зниження метаболізму.
Імператорський пінгвін гніздиться в холодному середовищі. Вид адаптувався декількома способами для протидії втрати тепла: пір'я забезпечують 80-90% ізоляції, і він має шар підшкірного жиру, який досягає 3 см з товщину; пухової підшерсток, в поєднанні з оперенням, відіграє вирішальну роль в збереженні тепла птиці; процес чищення пір'я має життєво важливе значення в забезпеченні ізоляції і в підтримці оперення жирним, і водовідштовхувальним.

Королівський пінгвін

Королівський пінгвін

Королівський пінгвін є другим, за величиною, видом пінгвінів після імператорських. Зріст становить від 70 до 100 см, а вага від 9,3 до 18 кг. Самці трохи крупніше самок. Оперення королівських пінгвінів, набагато яскравіше, ніж у їх близького родича імператорського виду, проте в іншому схоже.
Королівські пінгвіни їдять дрібну рибу і кальмарів. Вони можуть занурюватися на глибину 100 м, але також були помічені на глибині понад 300 м. Риба становить 80-100% їх раціону, за винятком зимових місяців року.
Королівські пінгвіни розмножуються на субантарктических островах, в північних районах Антарктиди, а також на Вогненної Землі, Фолклендських островах і інших островах з помірним кліматом.

Субантарктичний пінгвін

Субантарктичний пінгвін

Субантарктичний пінгвін, так само відомий як пінгвін субарктичний. Він легко розпізнається по широкій білій смузі, що проходить по верхній частині голови і його яскравого оранжево-червоному дзьоба. У цього виду бліді перетинчасті лапи, і досить довгий хвіст - найвидатніший серед всіх пінгвінів.
Пінгвін субантарктичний досягає зростання від 51 до 90 см, що робить їх третім за величиною видом пінгвінів, після двох гігантських видів: імператорських і королівських пінгвінів. Самці мають максимальну вагу близько 8,5 кг, безпосередньо перед линянням, а мінімальна вага близько 4,9 кг, перед спарюванням. У самок вага коливається від 4,5 до 8,2 кг. Цей вид є найбільш швидким під водою, розвиваючи швидкість до 36 км / ч. Вони відмінно пристосовані до дуже суворих кліматичних умов.
Субантарктичні пінгвіни харчуються в основному ракоподібними, а риба становить лише близько 15% раціону.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Папуга Ара

Папуга ара  Зовнішній вигляд Папуги  Ара-самі великі папуги серед папугоподібних.  Рід Ара налічує 15 підвидів.  Розмір і забарвлення птаха значно коливається залежно від виду.  Так, червоний Ара досягає в довжину до 90 см, синьо-жовтий може сягати 95 см, а максимальний розмір Гіацинтового сягає майже метра. Забарвлення оперення, переливають всіма відтінками червоного, синього, зеленого і жовтого, робить цих папуг одними із самих улюблених домашніх вихованців. Найчастіше яскравість забарвлення Ара прямо пропорційна його розміру.  Насиченість кольору пір'я молодняка і дорослої птиці практично не відрізняється, так само, як і забарвлення самців і самок. Відмінною рисою Ара стали практично не оперені ділянки голови навколо очей.  Дрібні пір'ячка цієї зони, складені в химерні візерунки, реагують на найменшу зміну стану і настрою птиці.  У зв'язку з цим їх зовнішній вигляд є одним з важливих діагностичних ознак при визначенні захворювання ...
Товстоклюва мурахоловка Птах, відомий як «Мона Ліза пташиного царства» через товстого вигнутого дзьоба, схожого на загадкову посмішку. Кілька років тому він був повторно відкритий вченими в Колумбії після 40-річної відсутності. Вивчення цього виду ускладнюється тим, що живуть вони в дуже важкодоступних тропічних лісах Венесуели і Колумбії. Саме з цієї причини з 1965 по 2004 рік цих птахів взагалі ніхто не бачив.